Dzieci z grupy V uczestniczyły w kampanii organizowanej przez miasto Legionowo "Rowerowy maj 2022".

Głównym celem kampanii było promowanie aktywności fizycznej i zrównoważonej mobilności, w tym w szczególności komunikacji rowerowej. Kampania zakładała rywalizację w formie zabawy, a najaktywniejsze przedszkola i grupy przedszkolne miały zostać nagrodzone.

Przedszkolaki, przez cały  miesiąc maj przyjeżdżały do przedszkola na: rowerach, hulajnogach, rolkach i deskorolkach. Za każdy przejazd zbierały punkty w formie naklejek do swoich książeczek rowerowych i na plakat akcji zdobiący drzwi sali.

Dzieci bardzo się starały i były zdeterminowane. Wysiłek i starania się opłaciły!

Przedszkolaki zdobyły tytuł najlepszej grupy przedszkolnej w kampanii Rowerowy maj i wygrały darmowe wejściówki do sali  Hop cafe w Legionowie.

Dzieci były z siebie bardzo dumne, a radości z wygranej nie było końca.

Gratulujemy!!!