Code Week Polska 2020

unnamed.png (15 KB)1.jpg (12 KB)

CodeWeek to społeczna inicjatywa, w ramach której europejskie państwa konkurują w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z programowaniem.

Akcja odbywa się na terenie całej Europy i skierowana jest do wszystkich tych, którzy są zainteresowani programowaniem lub dopiero chcą z nim rozpocząć swoją przygodę. Polscy uczniowie i nauczyciele rokrocznie wykazują duże zainteresowanie tą inicjatywą. Dwa lata temu Polska zajęła trzecie, a w ubiegłym roku – już drugie miejsce pod względem przeprowadzonych inicjatyw związanych z programowaniem.

W 2020 roku działania w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania realizowały dzieci z gr. IV oraz V, które wzięły udział w wydarzeniu "Cała Polska Programuje" zorganizowanym w ramach Ogólnopolskiego Programu "Uczymy Dzieci Programować" zdobywając łącznie ... 24 certyfikaty!!! Gratulujemy!

codeweek_2020.jpg (27 KB)  4_1.jpg (28 KB)  certyfikat_5.jpg (28 KB)

am_.jpg (28 KB) WT_.jpg (28 KB)