"Hej, przygodo!"

Pasowanie na Przedszkolaka

17.10.2024 - w czwartek dnia 17 października nasze trzylatki uczestniczyły w uroczystym Pasowaniu na Przedszkolaka. Na ten ważny dzień dzieci z grupy I przygotowały krótki występ artystyczny dla Starszaków – były wierszyki i piosenki, bo prawdziwy przedszkolak cudnie śpiewa i recytuje!

Kolejne zadanie – przejście przez bramę „Przedszkolandii” do Krainy Przygody poszło kandydatom na przedszkolaki znakomicie. Każdy z nowych przedszkolaków został pasowany symboliczną kredką, otrzymał dyplom upamiętniający to ważne wydarzenie i drobny upominek. Ten uroczysty moment uwieczniła sesja zdjęciowa.

Następnie maluszki zasiadły na widowni i podziwiały występy przedszkolaków z grupy  IV i V, które przyjęły najmłodszych kolegów do grona przedszkolaków- członków Akademii Przygody odśpiewując im dwie ważne dla całej naszej społeczności  przedszkolne piosenki – „Akademia Przygody”i „Hej, przygodo”. Nie zabrakło także pamiątkowego, grupowego zdjęcia!

Przedszkolakom życzymy wielu przygód w Przedszkolu „Akademia Przygody”!

Renata Antosik