"Jak dobrze Was widzieć"

Data: 04.09.2020 r., godz. 19.00    737
"Uczymy Dzieci Programować"

04.09.2020 - przedszkolaki z grupy V wspominały minione wakacje, przygody jakie ich spotkały; opowiadały o tym, co ciekawego robiły, o czym chcą szczególnie pamiętać. Dzieci przygotowały i zaprezentowały kadry z wakacyjnych wspomnień, na których umieściły wszystkie ważne dla nich wakacyjne chwile.

Podczas pierwszych warsztatów w ramach realizacji ogólnopolskiego programu "Uczymy Dzieci Programować" dzieci rozmawiały o aktualnej sytuacji na świecie, pandemii Covid-19 i konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa; zastanawiały się też, co można zrobić, żeby ten rok przedszkolny przebiegał w miłej atmosferze, żebyśmy czuli się w przedszkolu dobrze i bezpiecznie; szukały ciekawych alternatyw dla podawania dłoni, przybijania piątki czy przytulania.