Przedszkolny konkurs recytatorski

Gratulacje dla laureatów i uczestników konkursu

09.06.2022 - w naszym Przedszkolu odbył się konkurs recytatorski!

Konkurs był podzielony na dwie grupy wiekowe - najpierw prezentowały się dzieci starsze, potem młodsze.

Jury w składzie:  Beata Piasecka - Dyrektor Przedszkola; Renata Antosik - koordynator konkursu; Katarzyna Papuda - nauczyciel gr. IV; Agnieszka Miller - nauczyciel gr. V; Barbara Krzemińska - nauczyciel logopeda; wyłoniło następujących zwycięzców (w grupie dzieci starszych):

I miejsce  - Miłosz Chałubek (gr. IV)

II miejsce - Nikola Żebrowska (gr. V)

III miejsce  - Weronika Werczyńska (gr. V)

Jury w składzie:  Beata Piasecka - Dyrektor Przedszkola; Renata Antosik - koordynator konkursu, nauczyciel gr. II; Teresa Rokicka - nauczyciel gr. III; Barbara Krzemińska - nauczyciel logopeda; przyznało dwa specjalne wyróżnienia (w grupie dzieci młodszych): Jagodzie Janiszewskiej (gr. III) i Wiktorowi Lenda (gr. III).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe.

Gratulujemy odważnym i liczymy, że konkurs recytatorski za rok będzie miał kolejną odsłonę :-)