INNOWACYJNY NAUCZYCIEL

Zaszczytny tytuł dla nauczycielki naszego przedszkola!

Innowacyjny_nauczyciel_2022-1.jpg (350 KB)                                    As.jpg (123 KB)

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej  w Urzędzie Miasta Legionowo odbyła się uroczystość z udziałem najlepszych nauczycieli naszego miasta nagrodzonych w tym roku nagrodami Prezydenta Miasta Legionowo oraz honorowymi tytułami: „Innowacyjny Nauczyciel”.

Patronat nad tegoroczną edycją konkursu dla nauczycieli objął Marszałek Województwa Mazowieckiego zaś patronat medialny należy do miesięcznika ,,Dyrektor Szkoły”, a o przyznaniu tytułu decyduje kapituła niezależnych ekspertów w dziedzinie oświaty.

Jedną z trzech tegorocznych laureatek została p. Agnieszka Miller – nauczycielka Przedszkola Miejskiego nr 9.

Serdecznie gratulujemy p. Agnieszce. Szczególnie, że po raz drugi otrzymała to zaszczytne wyróżnienie.