"Idzie lasem Pani Jesień..."

Bal Pani Jesieni

jesien.png (149 KB)

W piątek 21 października odbył się w przedszkolu BAL PANI JESIENI.

Dzieci przywitały Jesień przepięknymi, pomysłowymi strojami!

Tańce, wspólne śpiewanie i zabawy udowodniły, że jesień to wyjątkowo radosna pora roku. Kto o tym nie wiedział – przekonał się na przedszkolnym balu!

Po zabawie w każdej grupie dzieci uczestniczyły w przygotowanych przez nauczycielki jesiennych warsztatach: powstawały kukiełki z warzyw, dyniowe panienki, kasztanowe i żołędziowe stworki …

Dziękujemy animatorom  z firmy „LET’S PLAY pobawmy się”  za wspaniałą zabawę pełną ciekawych pomysłów, rodzicom za przygotowanie niesamowitych strojów, mamom, które przygotowały jesienne dekoracje naszej „sali balowej” . Nauczycielkom za kreatywne warsztaty.

Dzięki  temu ten jesienny dzień był pełen radości, zabawy i  nauki. Może nawet udało nam się wspólnie zaczarować pogodę na kolejne dni?