X Międzyprzedszkolny Quiz „Jestem bezpieczny- wiem, co zrobić”

Gratulacje dla Antosia z grupy IV

Antoś z grupy IV reprezentował nasze Przedszkole w X Międzyprzedszkolnym Quizie „Jestem bezpieczny- wiem, co zrobić” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 14 „Kraina Marzeń” w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Legionowie.

Uczestnicy quizu spotkali się z przedstawicielami CSP, Policji, Straży Miejskiej oraz Straży Pożarnej- każdy z przedstawicieli służb opowiedział dzieciom o swojej pracy. Antoś wykazał się dużą wiedzą na temat bezpieczeństwa. Odpowiadał na zagadki, pytania oraz zrealizował wszystkie zadania praktyczne.

Przedszkolaki biorące udział w quizie otrzymały dyplomy i nagrody. Ich aktywność i zaangażowanie zostały również nagrodzone możliwością zwiedzenia wozu strażackiego oraz policyjnego radiowozu!

Gratulujemy Antosiowi i życzymy dalszego rozwijania swoich zainteresowań.