Grupa II

Od 22 do 31 maja nasze Przedszkole aktywnie uczestniczyło w dwunastej edycji Tygodnia Ruchu (MOVE Week), stając się częścią wielkiego, międzynarodowego wydarzenia.

O aktywne, ruchowe przerwy zadbała Akademia Krokieta i Lamy.

Sami zobaczcie, jak się bawiliśmy!

Was również zachęcamy do aktywności nie tylko w tym tygodniu, ale również na co dzień. Nie czekajcie, czas na Wasz ruch!

#NowWeMove #MOVEWeek #MOVEWeekPoland #FindYourMOVE #edukacjawruchu @V4sport.Fundacja @AkademiaKrokietaiLamy @SzkolnyZwiązekSportowy"DolnyŚląsk"

Dodatkowo, w naszej grupie bawiliśmy się podczas zabaw muzyczno-ruchowych.

EDUMUZ

"8 kratek"                                                             "Gimnastyka"                                                      "Pociąg pospieszny"

"Osiołek"                                                               "Gąsienica Basi"                                                  "Jeśli dziś poniedziałek"