Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Wiosna na okrągło"

Gratulacje dla uczestników!

05.06.2023 – ogłoszono wyniki międzyprzedszkolnego konkursu plastycznego „Wiosna na okrągło”.

Konkurs miał na celu:

-popularyzowanie wśród dzieci techniki origami,

-rozwijanie zainteresowań przyrodą i jej bogactwem,

-rozbudzanie wrażliwości estetycznej dzieci,

-rozwijanie wyobraźni i zdolności plastycznych,

-dostarczanie radości z osiągania sukcesów.

Jury wyłoniło 3 nagrody główne:

I miejsce – Lila Oraczewska

Przedszkole Miejskie nr 1 im. Marii Kownackiej w Legionowie

II miejsce – Zuzia Salwin

Przedszkole Miejskie nr 1 im. Marii Kownackiej w Legionowie

III miejsce – Oliwia Hawrylczuk

Przedszkole Miejskie nr 9 AKADEMIA PRZYGODY

Wszystkie prace były piękne i związane z tematem. Każda z prac zasługuje na wyróżnienie za włożony trud i pomysłowość.

Laureaci otrzymają nagrody główne i dyplomy, pozostali uczestnicy drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.

Nagrody i dyplomy będzie można odebrać w Przedszkolu Miejskim nr 9 AKADEMIA PRZYGODY, ul. Królowej Jadwigi 11, 05-120 Legionowo, w terminie od 15 czerwca 2023r.

Dziękujemy za duże zainteresowanie naszym konkursem!

Liwia Oraczewska I miejsce.jpg (101 KB)   Zuzia Salwin  II miejsce.jpg (96 KB)   Oliwia Hawrylczuk III miejse.jpg (77 KB)

Lila Oraczewska - I miejsce                                                              Zuzia Salwin - II miejsce                                                      Oliwia Hawrylczuk - III miejsce