"Królowa Śniegu"

07.06.2023 – odbył się wyjątkowy spektakl Teatru Rodziców Aktorów - Amatorów „TRAA-ch!”. To już XXV spektakl wyjątkowego teatru, który działa w „Dziewiątce” już od 2001r. To nasza ważna tradycja. Dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych mogły oglądać Rodziców swoich kolegów i koleżanek z grupy V podczas  przedstawienia  pt.: „Królowa Śniegu”.

Spektakl był dla dzieci wielką niespodzianką - przedszkolaki niczego się nie domyślały.

Dzieci z niedowierzaniem podziwiały kreacje swoich rodziców, a przedstawienie wzbudziło wiele pozytywnych emocji.

Dla rodziców możliwość spotkania się ze swoimi dziećmi w takich okolicznościach dała wiele radości, spełnienia, wzruszenia. Ten dzień był pełen niezapomnianych wrażeń, a uśmiech i miła atmosfera udzielała się przez cały dzień nie tylko dzieciom, ale również rodzicom i wszystkim pracownikom przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom-Aktorom za poświęcony czas i wspaniały występ, radosne, kreatywne próby pełne przyjaznej atmosfery i dobrego humoru :)

Gratulujemy odwagi, zaangażowania i życzymy kolejnych aktorskich sukcesów!!!

Anna Wierzbicka