"Międzynarodowy Dzień Kropki"

Święto kreatywności

14464_1600083832_grafika800x600.jpg (38 KB)

Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day) obchodzimy 15 września. Choć często skupiamy się na kolorowych strojach w kropki, nie o strój tego dnia chodzi. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji.

Na świecie Międzynarodowy Dzień Kropki rozpoczął się od książki Petera Reynoldsa „The Dot”, która opowiada historię Vashti, dziewczynki przekonanej, że nie potrafi rysować. Dzięki inspiracji i zachęcie ze strony nauczycielki Vashti odkrywa w sobie moc kreatywności.

Dzieci z grupy II odkrywały swoje talenty układając sudoku z kolorowych krążków i ozdabiając pajacyka.

IMG_20230915_100449.jpg (127 KB)

Dzieci z grupy III tworzyły kreatywne prace plastyczne

Dzieci z grupy IV

Dzieci z grupy V podczas kreatywnej zabawy w Dniu Kropki. Powstały naprawdę urocze prace. Każda inna i wyjątkowa!

Dzieci z grupy I