"Spaghetti"

Wycieczka do Teatru Baj - gr. V

20.10.2023 - grupa V była na wycieczce w Teatrze Baj w Warszawie. Najpierw oglądaliśmy przedstawienie „Spaghetti”, potem uczestniczyliśmy w warsztatach „Teatr wiem co to”.

W spektaklu bracia August Wysoki i Beniamin Wysoki zapraszają do swojej kuchni – chcą pokazać jak zrobić idealne spaghetti. Oczywiście podczas gotowania dochodzi do różnych zabawnych zdarzeń – co wywołuje mnóstwo śmichu u widzów. Na scenie było wesoło, tanecznie i muzycznie. W takiej atmosferze dzieci uczyły się tolerancji, akceptacji inności oraz szacunku do innych. Podczas warsztatów dzieci zdobyły elementarną wiedzę o teatrze, mogły zajrzeć do różnych teatralnych pomieszczeń  oraz zwiedzić Galerię Lalek.

Wycieczka zdaniem dzieci była bardzo udana, opiekunowie oczywiście podpisują się pod taką opinią!

Renata Antosik