XV edycja konkursu „Zdrowie w bajce” - "Nie rozmawiam z nieznajomym"

Wyróżnienie dla dzieci z grupy V

14.11.2023- dzieci z grupy V reprezentowały nasze Przedszkole podczas XV edycji konkursu  „Zdrowie w bajce”.

Konkurs organizowany jest w ramach realizacji Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego. Jego głównym celem jest udzielanie wsparcia psychiczno-pedagogicznego uczniom, rodzicom i nauczycielom. Temat tej edycji to: „Nie rozmawiam z nieznajomym!!!”.

Starszaki z „Akademii Przygody” zaprezentowały wiersz pt. „Komu ufać, komu nie?”. Artyści świetnie poradzili sobie na wielkiej scenie i zdobyli wyróżnienie w kategorii 5, 6- latki. Otrzymali wielkie brawa, dyplomy i dorodne gęsi do przytulania J Gratulujemy! Jesteśmy z Was bardzo dumni! J

P.S.

Niewystępująca część grupy pięknie dopingowała swoich kolegów i koleżanki. Było to bardzo miłe!

Cieszymy się, że dzieci potrafią się tak pięknie wspierać!

Paulina Janiszewska