XX Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Poeci Dzieciom”

Gratulacje dla Tymona i Karoliny z grupy V

11.01.2024 - w Filii MOKu – Scena po Sąsiedzku, odbył się Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski „Poeci Dzieciom”.

Tymon Ruszkowski oraz Karolina Garbarczyk z grupy V dumnie reprezentowali Przedszkole Miejskie nr 9 „Akademia Przygody”. Przed rozpoczęciem recytacji uczestnicy dostali informacje na co jury będzie  zwracało uwagę podczas oceny występów. Kryterium oceny oraz słowem wsparcia podzielił się członek jury – Kacper Gugała – teatrolog. Potem jeszcze krótka gimnastka buzi przygotowana przez Dorotę Kordowiecką – Dołęgowską – logopedę -  także członkinię jury.

Tymon z wierszem Juliana Tuwima „Okulary” oraz Karolina z wierszem Jana Brzechwy „Na straganie” stanęli na wysokości zadania i pięknie oraz odważnie wyrecytowali wiersze. Zarówno Tymek jak i Karolinka otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w innych konkursach – przedszkolnych i międzyprzedszkolnych!

Renata Antosik