"Gdzie podziały się bajki?"

Jubileuszowa - XX premiera „TRAA-ch!”

11.06.2018 - jak co roku przyszedł jeden, najbardziej wyjątkowy z wyjątkowych, dzień dla naszych przedszkolaków.
Mała publiczność została zaproszona na najniezwyklejsze przedstawienie teatralne. Niezwykłe, bo aktorzy okazali się NIEZWYKLI!!!
To rodzice najstarszych przedszkolaków – za chwilę absolwentów przedszkola.

P. Dyrektor zapowiedziała spektakl życząc powodzenia i wyłącznie motywującej tremy aktorom, a widzom wspaniałej zabawy.

I tak właśnie się stało: aktorzy zagrali brawurowo, akcja toczyła się wartko, momentami wręcz wybuchowo (!), w pięknej scenerii przygotowanej przez rodziców.
Jak każda bajka, także i ta niesie ze sobą wiele życiowej mądrości.

Drodzy Rodzice – aktorzy,
pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za Państwa zaangażowanie, które pozwoliło kontynuować tradycję przedstawień przygotowywanych przez Rodziców dla dzieci w ramach Teatru Rodziców Aktorów Amatorów – „TRAA-ch!” powołanego w 2001r. za sprawą p. Wiesławy Twardowskiej, a kontynuowanej przez kolejne następne lata i XX spektakli przez nauczycielki i rodziców kolejnych roczników naszych wychowanków.

To jubileuszowa - XX premiera w „TRAA-ch!”-u.

I choć każda jest wyjątkowa, to ta jest wyjątkowo wyjątkowa!!!

Dziękujemy za wspaniałą niespodziankę.

Gratulujemy aktorom – talentu, a dzieciom – odważnych rodziców.