"Ratujmy nasz dom"

To już II edycja tego projektu; tym razem dzieci z grupy IV wspólnie będą tworzyć bajkę pt. „Ratujmy nasz dom”. Początek bajki napisała Ewa Stadtmüller, dalszy ciąg będą kolejno kontynuować dzieci z rodzicami.
„Ratujmy nasz dom” jest ciekawą opowieścią o leśnych przyjaciołach, którzy mają nie lada problem, ponieważ ich dom jest w wielkim niebezpieczeństwie; czy uda im się uratować go, w jaki sposób to zrobią… wszystko zależy od naszych autorów. Będziemy na bieżąco relacjonować prace nad książką, a zakończenie projektu przewidujemy na maj-czerwiec i wtedy zaprezentujemy całą książkę.

Kilkoro dzieci wspólnie z rodzicami już wymyślili kolejne rozdziały książki, do których zrobili także piękne ilustracje: Damianek Majcher, Hania Kieliszek, Ala Sej.