"Pucio na wakacjach"

Liczba odwiedzających: 113

12.06.2026 - w grupie I i III gościliśmy p. Agnieszkę Rzeszutek, mamę Tymka i Gabrysi, która przeczytała dzieciom książkę pt. „Pucio na wakacjach”.

Mali słuchacze z zainteresowaniem śledzili wakacyjne przygody bohatera, chętnie odpowiadali na pytania i dzielili się własnymi wspomnieniami z podróży.

Po wspólnej lekturze dzieci wykonały pracę plastyczną o tematyce wakacyjnej. 

Było to bardzo miłe i inspirujące spotkanie.

Serdecznie Dziękujemy!

Anna Wierzbicka