12.06.2026 - w grupie I i III gościliśmy p. Agnieszkę Rzeszutek, mamę Tymka i Gabrysi, która przeczytała dzieciom książkę pt. „Pucio na wakacjach”.
Mali słuchacze z zainteresowaniem śledzili wakacyjne przygody bohatera, chętnie odpowiadali na pytania i dzielili się własnymi wspomnieniami z podróży.
Po wspólnej lekturze dzieci wykonały pracę plastyczną o tematyce wakacyjnej.
Było to bardzo miłe i inspirujące spotkanie.
Serdecznie Dziękujemy!
Anna Wierzbicka
























