Ogólnopolski konkurs POMOST II, czyli łagodne przejście dziecka z przedszkola do szkoły oraz w szkole z klasy III do IV

I miejsce dla naszego Przedszkola!

W dniu 18 października w Łodzi, podczas II sesji XIII Krajowej Konferencji Dyrektorów Szkół i Przedszkoli – dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 9 odebrała nagrodę za zajęcie I miejsca w ogólnopolskim konkursie POMOST II, czyli łagodne przejście dziecka z przedszkola do szkoły oraz w szkole z klasy III do IV.

Kapituła konkursu najwyżej oceniła pracę współautorstwa p. Beaty Piaseckiej i p. Wiesławy Twardowskiej z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Legionowie dokumentującą w formie prezentacji multimedialnej cele, rozwiązania i system działań przygotowujących i wspierających wychowanków w przekraczaniu z radością i sukcesem progu szkoły podstawowej.

Nagroda za I miejsce w konkursie:

• Projektor MX613ST BENQ
• TABLICA INTERAKTYWNA WIT
• Zestaw – Mali Powstańcy + Liberator – gra przybliżająca małym graczom historię II Wojny Światowej i los powstańców - Wydawnictwa EGMONT Polska
• Dodatkowo od firmy Wolters Kluwer Polska – roczna licencja programu Prawo Oświatowe

O nagrodach można szczegółowo przeczytać na stronie miesięcznika "Dyrektor Szkoły"

Nagrodzone prace będą prezentowane na stronach kwartalnika „Przed Szkołą”.

Dziękujemy legionowskim szkołom podstawowym, które współdziałają z nami na rzecz łagodnego startu szkolnego naszych wychowanków, a szczególnie: p. Bogusławie Dytrych ze Szkoły Podstawowej nr 2, p. Ewie Karbowniczek ze Szkoły Podstawowej nr 7 oraz zespołowi rady pedagogicznej Społecznej Szkoły Podstawowej nr 35 w Legionowie.