Wyniki konkursu grantowego "Po stronie natury"

Kolejny sukces naszego Przedszkola!

logo_zywiec.gif (15 KB)23.04.2012 - jury konkursu "Po stronie natury" (przedstawiciele firmy Żywiec Zdrój S.A. oraz Fundacji Nasza Ziemia) po prawie siedmiu godzinach obrad i dyskusji wyłoniło projekty do wsparcia grantami.

Na konkurs nadesłano aż 462 wnioski, a tylko 19 otrzymało dofinansowanie. Wśród zwycięzców znalazło się również nasze Przedszkole!!!

Nasz projekt "Leśna Akademia w przedszkolnym ogrodzie" otrzymał dofinansowanie w wysokości 10 000 złotych.

Celem projektu jest utworzenie na terenie przedszkolnego ogrodu ścieżki edukacyjnej, wzdłuż której umieszczone zostaną liczne tablice edukacyjne umożliwiające poszerzenie wiedzy przedszkolaków, ich rodziców i bliskich na temat różnorodności drzew, ich znaczenia dla środowiska oraz sposobów ochrony, a także kształtowanie świadomości ekologicznej lokalnego społeczeństwa.

Wyniki konkursu grantowego "Po stronie natury"

logo_ziemia.jpg (7 KB)