"My chcemy grać w zielone"

Nasze przedszkole laureatem konkursu grantowego Funduszu Naturalnej Energii

gaz_system_logo.gif (2 KB)

III edycja programu grantowego Fundusz Naturalnej Energii na realizację projektów ekologicznych została rozstrzygnięta.

Celem konkursu jest wsparcie przez GAZ-SYSTEM S.A. najlepszych pomysłów na ochronę środowiska naturalnego regionu. III edycja konkursu była skierowana do gmin i szkół województw: zachodniopomorskiego, pomorskiego, dolnośląskiego, lubuskiego oraz mazowieckiego.

W ramach konkursu Fundusz Naturalnej Energii zgłoszono 50 projektów, a 20 najlepszych pomysłów zostało nagrodzonych grantami przyznanymi na ich wdrożenie.

Do zwycięskich projektów w województwie mazowieckim należy również projekt "My chcemy grać w zielone" złożony przez nasze Przedszkole.

czek.jpg (19 KB)Dzięki przyznanym środkom finansowym we wrześniu na naszym placu zabaw – w ramach już istniejącej ścieżki edukacyjnej „Leśna Akademia” pojawią się nowe atrakcje:

skocznia.jpg (79 KB)   sciezka.jpg (84 KB)