Gala Ogólnopolskiego Konkursu "Jakie są moje korzenie"

Przedszkolaki w Senacie

jakie-sa-moje-korzenie.jpg (24 KB)

01.06.2013 - w Senacie RP odbyła się Gala laureatów ogólnopolskiego konkursu „Jakie są moje korzenie”. Wzięły w niej udział dwie wychowanki z naszego przedszkola: Maja Powroziewicz i Maja Rojek z grupy IV, które są finalistkami ogólnopolskiego etapu konkursu zorganizowanego przez Parlamentarny Zespół Do Spraw Dzieci, a na etapie powiatowym – przez Biuro Poselskie Senator RP – p. Anny Aksamit.

Wizyta w Senacie obfitowała w atrakcje: oprócz gali laureatów były warsztaty i przedstawienie teatralne "Legendy warszawskie", obiad i wycieczka Traktem Królewskim.

Mali obywatele mieli możliwość obejrzenia „od środka” budynku na ul. Wiejskiej w Warszawie. Cenne było też spotkanie z P. Senator Anną Aksamit.

Gratulujemy obu Majkom tak atrakcyjnego Dnia Dziecka!