„Kleine-grosse Forscher des Wetters”

Krajowa Odznaka Jakości dla naszego Przedszkola

Miło jest nam poinformować, że projekt pt. „Kleine-grosse Forscher des Wetters” ("Mali-wielcy badacze pogody") realizowany w ramach międzynarodowego programu współpracy eTwinning otrzymał Krajową Odznakę Jakości.

odznaka.jpg (18 KB)      odznaka2.jpg (20 KB)

Krajowa Odznaka Jakości                                                               Uczniowska Odznaka Jakości

Krajowa Odznaka Jakości przyznawana jest przez Narodowe Biuro Kontaktowe Programu eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju, a projekt za wybitny.

Projekt realizowany był w roku szkolnym 2012/2013 wspólnie z placówką z Grecji. Przy jego realizacji współpracowały dwie nauczycielki naszego przedszkola – p. Agata Sandacz i p. Wiesława Twardowska.

Warto też wspomnieć, że jest to już druga Narodowa Odznaka Jakości za projekt w ramach programu eTwinning przyznana naszej placówce. Poprzednia została przyznana za realizację projektu „Das grüne Asyl – der Vogelhaus” ("Ptasi Zakątek - Zielony Azyl") prowadzonego przez p. Agatę Sandacz wspólnie z placówkami z Grecji i Rumunii.