Wyniki konkursu na opracowanie scenariusza zajęć edukacyjnych w formie wycieczki do Urzędu Miasta Legionowo podczas Roku Samorządu

I miejsce dla naszego Przedszkola!

Legionowo.jpg (5 KB)

31.03.2015 - ogłoszone zostały wyniki konkursu na opracowanie scenariusza zajęć edukacyjnych w formie wycieczki do Urzędu Miasta Legionowo podczas Roku Samorządu.

Konkurs skierowany był do nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Legionowo.

Cel nadrzędny Konkursu to uatrakcyjnienie procesu edukacyjnego, w zakresie nabywania wiedzy o roli samorządu lokalnego.

Nadesłane na Konkurs prace oceniała pod względem formalnym i merytorycznym Komisja Konkursowa w składzie:
1) Piotr Zadrożny – Przewodniczący Komisji Konkursowej
2) Anna Szwarczewska - Członek Komisji Konkursowej
3) Elżbieta Kiełbasińska – Członek Komisji Konkursowej
4) Beata Narel - Członek Komisji Konkursowej
5) Wiesława Gorzelana – Gałązka - Członek Komisji Konkursowej
6) Małgorzata Luzak - Członek Komisji Konkursowej
7) Magdalena Górska - Sekretarz Komisji Konkursowej

Decyzją komisji konkursowej z dnia 30 marca, która obradowała w ramach konkursu nasze Przedszkole zdobyło I miejsce!!!

Autorem zwycięskiego scenariusza pt. "Skarb Ratuszaków" jest nauczycielka gr. III, mgr Wiesława Twardowska.

Nagrodą dla laureata jest bon o wartości 2000 zł, z przeznaczeniem dla placówki, którą reprezentuje.