"SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW"

Zaszczytny tytuł dla naszego przedszkola

Z satysfakcją informujemy rodziców i przyjaciół Przedszkola Miejskiego nr 9 AKADEMIA PRZYGODY, że działania naszych nauczycieli w zakresie rozwijania zainteresowań i uzdolnień dzieci zyskały uznanie i przedszkole uzyskało tytuł „SZKOŁA ODKRYWCÓW TALENTÓW” nadawany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

Tytuł może być przyznany placówce, w której systematyczną pracę z dziećmi uzdolnionymi prowadzą (od minimum dwóch lat) co najmniej trzej nauczyciele, mając konkretne osiągnięcia.

Na uznanie komisji zasłużyły cztery opisane i realizowane przez nas innowacje i projekty własne:
* innowacja „Jesteśmy różni – jesteśmy równi” – mgr Olgi Stromskiej
* innowacja „Przygoda z przyrodą” – mgr Wiesławy Twardowskiej i mgr Agnieszki Miller
* innowacja „Badam, myślę, poznaję” – mgr Agaty Sandacz
* projekt edukacyjny własny „Gotuj z nami”- mgr Wiesławy Twardowskiej.

To tylko kilka z wielu przykładów projektów i działań sprzyjających rozwijaniu uzdolnień i zainteresowań dzieci realizowanych w „Dziewiątce”.

sot2.jpg (28 KB)