Kwesta dla Hospicjum

Nasze Przedszkole od wielu lat realizuje społeczną akcję „Pola Nadziei”.
W ten sposób uwrażliwiamy dzieci na potrzeby ludzi ciężko chorych, dla których cenna jest każda pomoc i wsparcie.

Jesienią dzieci uczestniczą w sadzeniu cebulek żonkili – symbolu nadziei w walce z chorobą, robią świąteczne kartki z życzeniami dla podopiecznych hospicjum.

W tym roku 29 kwietnia zorganizowaliśmy kwestę, w której uczestniczyła cała społeczność naszej placówki. Dzięki Państwa hojności wolontariusze zebrali 700 zł, a cała kwota została wpłacona na konto Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wsparcie.

Wolontariuszami były dzieci z grupy IV oraz rodzice - panie: Jolanta Markiewicz, Paulina Jarząbek, Iwona Królak, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wielkie serce.