Zakończenie projektu

Zakończyliśmy projekt Bajeczna Księga II edycja „Ratujmy nasz dom”.

Ostatni autorzy to: Franio Szybka, Zosia Pietraszko, Bartuś Czerwiński, Kinga Przybyszewska oraz Lena Gałczyńska, której przypadł zaszczyt napisania zakończenia opowieści.
Wraz z rozwojem akcji przybywali nowi bohaterowie, którzy mieli niesamowite pomysły jak uratować zagrożone drzewo. Były zaskakujące zwroty akcji, czasem śmieszne, a czasem trzymające w napięciu, a dzieci świetnie się przy tym bawiły i z utęsknieniem czekały na swoją kolej, aby zabrać książkę do domu i wymyśleć dalszy ciąg historii.

Relacja z powstawania książki jest na stronie internetowej Bliżej Przedszkola. Nasza placówka otrzymała certyfikat za promowanie czytelnictwa wśród przedszkolaków oraz za szczególne zaangażowanie rodziców do współpracy z przedszkolem, a dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki.

To była długa i piękna przygoda ze szczęśliwym zakończeniem!

certyfikat.jpg (39 KB)