"Jest taki kwiat..."

10.06.2021 - był niezwykłym dniem dla wszystkich dzieci, które zostały zaproszone do sali widowiskowej legionowskiego Ratusza na wyjątkowe wydarzenie. Przedszkolaki mogły obejrzeć przedstawienie teatralne pt.: "Jest taki kwiat..." przygotowane przez rodziców dzieci z grupy V.

Aktorzy-amatorzy spisali się wyśmienicie! Publiczność była zachwycona, a owacjom nie było końca!

Po raz pierwszy w historii TRAA-ch było to już drugie przedstawienie w wykonaniu rodziców tej grupy! I po raz pierwszy na scenie legionowskiego Ratusza!!!

Drodzy Rodzice – aktorzy,
pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za Państwa zaangażowanie, które pozwoliło kontynuować tradycję przedstawień przygotowywanych przez Rodziców dla dzieci w ramach Teatru Rodziców Aktorów Amatorów – „TRAA-ch!”. Byliście wspaniali!

GRATULUJEMY I SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!