Konkurs "Moja książka"

Gratulacje dla uczestników konkursu!

Ostatnio w naszym Przedszkolu został przeprowadzony konkurs „Moja książka”. Konkurs był skierowany do wszystkich naszych przedszkolaków oraz ich rodzin.

Łącznie wpłynęło aż 14 książek! Każda inna i w tej inności wspaniała. Rodzicie wraz z dziećmi włożyli dużo wysiłku, aby konkursowa książka była naprawdę ładna, ciekawa i wykonana w estetyczny sposób.

Organizatorzy mieli wielki problem, którym uczestnikom konkursu „Moja Książka” należy się miejsce w czołówce. Uznaliśmy, że każdy z uczestników zasługuje na szczególne wyróżnienie za fantazję, kreatywność, talenty literackie, plastyczne lub techniczne. Nieznane dotąd talenty odkryli w sobie także dorośli!

Zatem każdy mały uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom udziału oraz kreatywną nagrodę. Po uśmiechach przedszkolaków wnioskujemy, że ten prezent to był strzał w dziesiątkę!

Liczymy, że zabawy z wykorzystaniem nagrody przyczynią się do powstania niejednej fascynującej fabuły. Być może na kolejną książkę?

Jeszcze raz gratulujemy małym i dużym uczestnikom oraz zachęcamy do brania udziału w innych konkursach organizowanych w „Akademii Przygody”.