"Kinder Joy of moving Biegi dzieci" - 1 mila

Gratulacje dla Natalki z grupy V

11.09.2021 - Natalka Krztoń z grupy V brała udział w Kinder Joy of moving Biegi dzieci - 1 mila. Zawody odbywały się na bieżni lekkoatletycznej stadionu Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Natalka biegła na dystansie 100 metrów, a za ukończenie biegu otrzymała dyplom i medal!

12.09.2021 - Natalka brała udział w charytatywnym maratonie Legionowska Katorga - edycja Lato 2021, który łączy w sobie dobrą zabawę i pomaganie innym. Był to bieg przeszkodowy. I tu również zdobyła medal!

Natalka pochwaliła się również medalem zdobytym podczas biegu Runmageddon Kids. To minimum kilometr wyjątkowej, błotnej zabawy z co najmniej 10 ekscytującymi przeszkodami!

Serdecznie gratulujemy Natalce i życzymy wielu wspaniałych, sportowych sukcesów!