Przedszkole Roku i Nauczyciel na Medal

Nominacje

Szanowni Rodzice i Sympatycy naszego Przedszkola!

Dziękujemy za zgłoszenie naszego Przedszkola do nagrody Przedszkole Roku oraz nauczycielki p. Wiesławy Twardowskiej do nagrody Nauczyciel na Medal - w największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie mazowieckim jest prowadzony przez "Polska Times".

Chcąc zagłosować należy wysłać sms pod nr 72355 wpisując odpowiednią treść:

żeby zagłosować na nasze Przedszkole - wyślij SMS o treści TMZ.260

żeby zagłosować na nauczyciela, p. Wiesławę Twardowską - wyślij SMS o treści CMZ.277

ZASADY GŁOSOWANIA SMSEM:
Koszt 2,46 zł z VAT

Przedszkole Roku

Nauczyciel na Medal

Głosowanie w plebiscycie rozpoczyna się w poniedziałek, 25 października o godz. 12:00 i będzie trwało do czwartku, 2 grudnia do godz. 21.00.

Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem: www.polskatimes.pl/nauczyciel

Zachęcamy do głosowania: Rodziców, Babcie i Dziadków, Absolwentów Przedszkola, Znajomych i Sympatyków.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY :)