"Interaktywne spotkanie z bajką"

Spektakl Katolickiego Teatru Edukacji

08.12.2021-  gościlismy Katolicki Teatr Edukacji, który przygotował dla najmłodszych widzów spektakl interaktywny.

W trakcie seansu dzieci przeniosły się  na cztery plany filmowe przedstawiające fragmenty z bajek: „Pinokio”, „Pocahontas”,  „Królowa Śniegu”, „Sindbad”.  Przedszkolaki miały możliwość nie tylko poznać bohaterów i ich przygody, ale także interaktywnie spędzić z nimi czas np.: pomagając „Chochlikowi” poskładać rozbite lustro,  czy Gerdzie znaleźć drogę wyjścia z labiryntu. Przedstawienie uatrakcyjniły kolorowe światła, sztuczny śnieg z wytwornicy, bańki mydlane. Za złożenie przysięgi "do szkoły chodzić,  rodziców słuchać to najważniejsza dla nas nauka” każde dziecko otrzymało książkę z łamigłówkami dotyczącymi przedstawionych postaci z bajek oraz zakładki do książek.