"Mój dzień. Układam i opowiadam"

13.06.2023 - Olaf z grupy II zaprezentował dzieciom wyjątkowe puzzle dla dzieci Układam i opowiadam. Mój dzień ukazujące wydarzenia z dnia przedszkolaka.

Puzzle można łączyć w dowolnej kolejności, zmieniać bohaterów wydarzeń, a nawet pory roku. Historie mogą być pełne niespodzianek i zwrotów akcji. Układanie puzzli zachęca do opowiadania, relacjonowania wydarzeń i wyrażania uczuć. Zabawa z układankami buduje świadomość, ile czasu dziecko przeznacza na daną aktywność, odpoczynek lub posiłki. To świetny wstęp do oswojenia domowych obowiązków i przygotowania na nowe wyzwania.

Podczas zabawy dzieci poznawały pojęcie czasu i następstwa zdarzeń, mogły decydować również, jak ma wyglądać ich zwykły dzień lub nietypowy wyjazd, a także poćwiczyć cierpliwość w oczekiwaniu na ulubione czynności i wydarzenia.

Dziękujemy Olafowi za wspaniałą rozrywkę!