"Wakacje w Turcji"

20.06.2023  – w ramach projektu Wiem, potrafię, prezentuję, Lilianka z grupy V podzieliła się z kolegami i koleżankami wspomnieniami z rodzinnych  wakacji w Turcji.

Dzięki przygotowanej przez Liliankę prezentacji multimedialnej mogliśmy na chwilkę przenieść się do tego pięknego kraju.

Lilianka opowiedziała dzieciom jak wyglądała jej podróż pociągiem i samolotem, zabawy na basenie i w aquaparku, zabawy na słonecznej plaży.

Dzieci z zainteresowaniem słuchały Lilianki, która opowiadała o pięknym meczecie, mieniącym się różnymi kolorami bazarze, pysznych tureckich smakołykach  czy wycieczce statkiem nad Zielony Kanion.

Serdecznie dziękujemy Liliance za podzielenie się wspomnieniami z rodzinnych wakacji i życzymy dalszych wspaniałych podróży.

Anna Wierzbicka