"Od małego na całego"

19.09.2023 - Amelka z grupy III zaprezentowała dzieciom zdjęcia i filmy z zawodów sportowych.

Amelka dwukrotnie wzięła udział w zawodach Survival Race Kids, które odbyły się w Warszawie.

Pierwsze zawody odbyły się 16 lipca w Parku Praskim. Każdy uczestnik otrzymał na mecie pamiątkowy medal.

Drugie zawody odbyły się 17 września w Parku Edwarda Szymańskiego na Woli. Był to bieg z przeszkodami na dystansie 700 metrów w kategorii "Krasnal". Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, koszulkę, plecak i wielofunkcyjny komin.

Amelka zaprosiła dzieci do wspólnej rozgrzewki, a następnie opowiedziała o przeszkodach, z którymi zmierzyła się podczas biegu. Najbardziej zainteresowała nas błotna przeprawa, paszcza tygrysa, pajączek, dziurawiec oraz maglownica.

Wiele emocji wzbudziło również spotkanie Amelki ze... Spidermanem :)

Serdecznie dziękujemy Amelce za profesjonalną rozgrzewkę i fascynującą relację z zawodów oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

Więcej o Survival Race Kids