"Runmageddon w Twierdzy Modlin"

11.10.2023 - Amelka z grupy III zaprezentowała dzieciom zdjęcia i filmy z zawodów sportowych, które odbyły się 30 września 2023r. w Twierdzy Modlin.

Runmageddon Kids to wersja najbardziej ekstremalnego biegu przeszkodowego w Europie dostosowana specjalnie do możliwości i potrzeb młodszych zawodników.

Amelka wzięła udział w biegu formuły KIDS w kategorii wiekowej 4-5 lat i miała numer startowy 456. W biegu wzięło udział 43 dzieci. Amelka zajęła 11 miejsce.

Dystans wynosił 1 km, a do pokonania było 10 przeszkód:

• ściana wspinaczkowa 1,5 m wysokości
  • pioruny
  • zasieki
  • ściana z opon
  • skoki w worku
  • przeciaganie opon
  • ściana ukośna
  • równoważnia
  • dywan z opon
  • fireman

Każdy z zawodników otrzymał pakiet startowy: wafelki Flis (2 smaki) oraz 2 bandany Buff, a za linią mety medal, silikonową opaskę, wodę Kubuś i wieczną chwałę :)

W stacjonarmym sklepie Runmageddonu można było kupić świetną pamiątkę Runmageddonowej przygody dziecka - bawełnianą koszulkę.

Serdecznie dziękujemy Amelce za podzielenie się swoimi osiągnięciami i życzymy kolejnych sukcesów w sporcie!

Więcej o Runmageddon Kids