V Międzyprzedszkolne Spotkania "Spacerkiem po Legionowie"

28.04.2009 - w naszym Przedszkolu odbyły się V Międzyprzedszkolne Spotkania "Spacerkiem po Legionowie". Nasze Przedszkole reprezentowali: Zuzia Rucińska z gr. IV i Karol Muchowski z gr. V. Gratulujemy!

Przedszkole Miejskie Nr 9 w Legionowie przy ul. Królowej Jadwigi 11 od sześciu lat realizuje program edukacji regionalnej dla najmłodszych. W tym roku po raz piąty gościliśmy przedszkolaki ze wszystkich legionowskich przedszkoli na cyklicznym spotkaniu „Spacerkiem po Legionowie”. W atrakcyjnej i przystępnej formie poznawaliśmy najważniejsze obiekty naszego miasta, jego symbole oraz związane z nim ciekawostki.
Gościliśmy Zastępcę Prezydenta Miasta – p. Piotra Zadrożnego, Dyrektora Muzeum Historycznego Miasta Legionowo - p. Jacka Szczepańskiego oraz licealistów – członków Klubu Turystycznego przy LO im. M. Konopnickiej pod opieką wicedyrektor p. Hanny Warzyńskiej. Patronat honorowy sprawuje Nauczycielski Klub Miłośników Historii Lokalnej BELFERIA.