"Myślę, więc nie śmiecę"

mysle-wiec-nie-smiece (1).png (20 KB)

W miniony weekend (17-19 września) odbyła się 28. Akcja Sprzątanie świata – Polska, która jest częścią międzynarodowego ruchu „Clean Up The World”, wywodzącego się z Australii. Uczestniczy w nim blisko 40 milionów wolontariuszy na całym świecie.

W tegoroczne działania na rzecz ochrony środowiska włączyło się wielu wolontariuszy w całym kraju. Jest nam niezmiernie miło, że nie zabrakło wśród nich naszych przedszkolaków i ich rodziców!

Dzieci i ich bliscy sprzątali m.in.: pobliskie "zagajniki" przy ul Krasińskiego, las znajdujący się w pobliżu miejsca zamieszkania, okolice osiedlowego placu zabaw, lasek przy stacji paliw Orlen, miejsca do których chodzili na spacery.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w 28. Akcji Sprzątanie świata – Polska za to, że w 3. weekend września razem mogliśmy sprzątać Polskę!

FREE_840.jpg (73 KB)