"Wielka Fabryka Elfów"

09.12.2021 - Patryk z grupy V opowiedział nam o swojej wyprawie do Wielkiej Fabryki Elfów w Warszawie, gdzie sprytne Elfy, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja oprowadzają dzieci po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.

Patryk przyniósł dla dzieci zdjęcia ze swojej wycieczki, dzięki czemu przedszkolaki mogły lepiej poznać pracę elfów. Omówił zadania jakie miał do wykonania ze swoim bratem, by na końcu spotkać się ze Świętym Mikołajem.

Świetnym pomysłem było przyniesienie przez Patryka świątecznego domino i płyty z  elfowymi piosenkami  i "ósmą legendą".

Przedszkolaki były zachwycone wyprawą kolegi i na koniec zainspirowane opowiadaniami narysowały elfy pracujące w fabryce.

Serdecznie dziękujemy Patrykowi za podzielenie się wrażeniami z wycieczki i życzymy kolejnych ciekawych podróży!